piątek, 10 lutego 2017

PERFUMA RASASI RASHA
Dzisiaj chcę Wam napisać o kolejnej orientalnej perfumie. Do mojej kolekcji dołączyła perfuma Rasasi Rasha. To mocny, tajemniczy zapach dla zdecydowanych i odważnych kobiet.


Na początek przyjrzyjmy się nutom zapachowym podanym przez producenta. W nucie głowy znajduje się czarna porzeczka i owoce tropikalne. W nucie serca kardamon i jaśmin, natomiast nuty bazowe to drzewo sandałowe oraz ambra. Na początku zapach jest mocny drzewno-owocowy, później rozwija się i z każdą godziną można wyczuć inne nuty takie jak jaśmin i porzeczkę. To piękne perfumy idealne na wieczór, chociaż są tak hipnotyzujące, że chce się je mieć na skórze nawet w dzień.

Buteleczka jest przepiękna, to istne arcydzieło. Mieści się w niej 12ml perfum w olejku. Bardzo trwałe perfumy dla kobiet lubiących się wyróżniać. Zaznaczam, że perfumy w olejku są szalenie mocne, łatwo można z nimi przesadzić, dlatego wystarczy kropla, aby zapach był pięknym doznaniem. W arabskich zapachach uwielbiam to, że nie są one oczywiste jak te europejskie, w każdej minucie, godzinie można wyczuć nowe nuty. Te perfumy żyją własnym życiem, po kilku godzinach zapach staje się bardziej subtelny i mam wrażenie jakbym miała na sobie nowe perfumy. 

Rashę polecam raczej  osobom już obeznanym z arabskimi perfumami lub osobom lubiącym mocne zapachy, gdyż otwarcie jest dość intensywne. Osoby używające tylko delikatnych perfum z tymi może się nie polubić, ale warto próbować.

 

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Komentarze chamskie, obraźliwe nie będą publikowane. Pozdrawiam :-)